Güvenilir Siteler
Sitemizi takip ederek " güvenilir bahis siteleri " listelerine ulaşabilir ve bu bahis şirketlerinin güncel bedava bonus kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Güvenilir Siteler
Cepbank Bonusları
Cepbank ile para yatırmadan önce, 180 site arasından en iyi bonusları seçin! Cepbank Bonusları
Deneme Bonusu
Bahis ve casino sitelerinin üyelerine sunduğu deneme bonuslarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Güvenilir deneme bonusu veren bahis siteleri listelerimiz her gün güncellenmektedir. Deneme Bonusu Veren Siteler
Saat Takımlar 1 X 2
23:00 Toronto FC II - Lansing Ignite FC 2.28 3.42 3.51
2.71
01:15 Figueirense - Londrina EC 2.09
1.99
3.09 3.94
03:00 Puebla - Tijuana 2.50 3.23
3.05
2.88
03:00 Borussia Dortmund - Liverpool 3.16
2.53
3.81 2.33
03:30 Envigado - Deportivo Pasto 2.46 3.09
2.83
3.89
3.10
04:00 Emelec - Deportivo Cuenca 1.62
1.42
4.32 6.51
05:00 LA Galaxy - Los Angeles FC 4.52 4.48 1.97
1.61
05:00 Atlas - FC Juarez 1.90
1.80
3.46 4.31
07:00 Consadole Sapporo - Shonan Bellmare 1.82
1.76
3.70 4.32
07:30 Werribee City - Moreland City FC 2.16
2.02
3.72 2.96
08:00 Woden Weston FC - Canberra FC 3.00 4.14
3.96
1.96
08:00 Green Gully Cavaliers - Kingston City 1.64 4.57
3.97
5.43
4.26
08:00 Belconnen United - Gungahlin United 2.78
2.64
3.94 2.13
08:00 Brunswick City - St Albans Saints 3.92
3.50
3.92 1.78
08:15 Northcote City - Manningham United Blues 2.29
2.14
3.68 2.75
08:30 Campbelltown City - Adelaide United Youth 1.35
1.29
5.56 7.18
08:30 Adelaide Raiders - South Adelaide 1.43
1.35
5.22 6.10
08:30 Para Hills Knights - Adelaide Comets 3.42
3.22
3.71 1.93
08:30 Adelaide City - Adelaide Blue Eagles 2.42 3.61 2.60
2.45
08:30 North Eastern Metro Stars - Adelaide Olympic 2.40 3.82
3.62
2.47
09:00 Grulla Morioka - Thespakusatsu Gunma 3.84
3.52
3.36 1.93
10:00 SWQ Thunder - Gold Coast Knights 15.42
4.06
9.33 1.09
10:30 Hume City FC - South Melbourne 1.98 3.80
3.53
3.96
3.26
10:30 Monaro Panthers - Canberra Olympic 3.68
3.36
4.09 1.80
11:00 Altona Magic - Dandenong City 2.46 3.68
3.47
2.81
2.49
11:00 FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Rotor Volgograd 2.37 3.13 3.06
2.89
11:00 Brisbane Strikers - Sunshine Coast 1.09 10.20
9.29
17.59
4.50
11:15 Dukla Praha - Trinec 1.58 3.68 5.59
5.07
12:00 Newcastle United - West Ham United 3.41 3.48 2.13
2.02
12:00 Vissel Kobe - Yokohama F.Marinos 2.70 3.76 2.56
2.31
12:00 Nagoya Grampus Eight - Gamba Osaka 2.05
1.96
3.70 3.51
12:00 Marconi Stallions - Mt Druitt Town Rangers 1.93
1.82
3.92 3.44
12:00 Matsumoto Yamaga - Sanfrecce Hiroshima 4.43 3.46 2.01
1.81
12:00 Dandenong Thunder SC - Avondale Heights 7.66
5.55
5.28
4.67
1.43
12:00 Yokohama FC - Tochigi SC 1.64
1.59
3.75 5.50
13:00 FC Anyang - Gwangju FC 3.59 3.39
3.15
1.99
13:00 Jubilo Iwata - Urawa Red Diamonds 2.75
2.54
3.21 2.77
13:00 Kagoshima United - FC Gifu 2.05 3.40 3.56
3.41
13:45 PTT Rayong FC - Port FC 2.52 3.35 2.82
2.50
14:00 - Bucheon FC 1995 1.60
1.55
3.91 5.07
14:00 FC Ufa - FC Krasnodar 5.41
4.15
3.59
3.23
1.93
14:00 Shaanxi Changan - Liaoning Hongyun 2.03
1.74
3.81 3.88
14:35 Guangzhou R&F F.C. - Guangzhou Evergrande 4.96 4.88 1.53
1.48
15:00 SV Tuerkguecue Ataspor - Viktoria Aschaffenburg 1.93
1.83
3.80 3.65
15:00 Duisburg - Sonnenhof Grossaspach 1.83 3.59
3.43
4.62
4.19
15:00 Kaiserslautern - Unterhaching 1.95
1.89
3.38 3.99
15:00 Wuerzburger Kickers - Bayern Munich II 1.87 3.59 4.31
3.87
15:00 Hansa Rostock - Viktoria Koeln 1904 2.01 3.41 4.10
3.53
16:30 Krylya Sovetov Samara - Arsenal Tula 2.66
2.36
3.16
3.03
3.17
17:00 VPS - FC Lahti 2.58
2.40
3.03 3.12
17:00 Dumbarton - Queen of South 4.13 3.98 1.93
1.70
17:00 EIF - AC Kajaani 2.04 3.56 3.44
3.23
17:00 Ayr United - Falkirk 2.14 3.80
3.53
3.00
17:00 KPV - SJK 3.30 3.12 2.42
2.25
17:00 Mordovya - Spartak Moscow II 2.49 3.13
3.00
2.85
17:00 East Fife - Stenhousemuir 2.05
1.86
3.86 3.50
17:00 Degerfors - GAIS 1.76
1.68
3.64 4.91
17:00 Brommapojkarna - Norrby 2.38
2.23
3.36 3.03
17:00 Edinburgh City - Dunfermline Athletic 4.42 4.12 1.68
1.63
17:00 Ilves - HJK 3.05
2.73
3.17
2.99
2.72
17:00 Elgin City - Stirling Albion 2.57
2.30
3.69
3.54
2.75
17:00 Inverness CT - Raith Rovers 1.59
1.53
4.18 5.15
17:00 Hamilton Academical - Partick Thistle 1.99 3.58 3.54
3.32
17:00 Vasco da Gama - Fluminense 2.32 3.22 3.28
3.09
17:00 Dalkurd FF - Varbergs BoIS FC 3.30
3.07
3.54
3.38
2.21
17:00 TPS - Haka 2.49 3.20 2.83
2.71
17:00 Oerebro - Falkenbergs FF 2.21 3.47 3.66
3.13
17:00 Montrose - Forfar Athletic 2.71 3.51 2.48
2.33
17:00 Alta - Floroe 2.10 3.59 3.00
2.87
18:00 Botosani - FC Voluntari 2.17 3.25 3.45
3.27
18:00 SK Prostejov - FK Slavoj Vysehrad 1.62
1.57
3.67 5.28
18:00 SK Lisen - FK Varnsdorf 3.58
2.70
3.12 2.46
18:00 Slovacko - SK Dynamo Ceske Budejovice 1.62 3.92
3.70
5.41
18:00 Sigma Olomouc - Zlin 2.07 3.26 3.66
3.49
18:00 FC Wolfurt - Floridsdorfer AC 5.22 4.15 1.68
1.54
18:30 Wisla Krakow - Slask Wroclaw 2.54
2.38
3.30 2.88
18:45 PFC CSKA-Sofia - Cherno More Varna 1.36
1.30
4.81 8.67
19:00 WSC Hertha - Hohenems 1.94
1.85
3.80 3.59
19:00 GIF Sundsvall - Haecken 5.21 3.78 1.82
1.65
19:00 CSKA Moscow - FC Orenburg 1.50
1.44
4.06 7.65
19:00 Baltika - Chayka 2.32 3.07
2.92
3.36
3.21
19:00 Magni - Leiknir Reykjavik 2.58 3.56 2.71
2.36
19:30 Kufstein - Altach 8.60 5.96 1.31
1.25
20:00 FK Senica - Trencin 2.45 3.30 0.00
2.63
20:00 Thun - Xamax 2.18
2.00
3.67 3.42
20:00 Sion - Basel 5.18 4.24 1.97
1.57
20:00 Rijeka - NK Varazdin 1.40
1.28
5.03 10.25
20:00 Voecklamarkt - LASK 16.81 12.28
0.83
1.07
20:30 Sparta Prague - Jablonec 1.95 3.77
3.29
4.79
3.90
21:00 FC Academica Clinceni - CFR Cluj 5.43 3.65
3.47
1.66
21:00 FK Pohronie - Slovan Bratislava 7.02
6.33
4.37 1.42
21:00 EC Sao Jose - Atletico Acreano 0.00
1.36
4.50 7.29
21:00 Cobh Ramblers - Wexford FC 1.82
1.71
3.77 4.25
21:30 SC Neusiedl am See 1919 - Grazer AK 5.02 4.01 1.82
1.59
21:30 FC Rostov - Spartak Moscow 2.63
2.39
3.41
3.07
3.08
22:00 HNK Gorica - Inter Zapresic 2.11 3.45
3.25
4.50
3.32
23:00 Bahia - Cruzeiro 2.06
1.80
3.40 4.61
23:00 Benfica - CD Guadalajara 1.78
1.24
5.69 11.16
23:10 Gimnasia LP - Defensa y Justicia 3.86
3.62
3.17 2.03
23:15 Union Magdalena - Atletico Huila 2.05
1.92
3.21 3.95
01:00 Operario Ferroviario - CRB 2.19
2.07
3.03 3.80
01:00 Ceara - Palmeiras 4.14 3.35
3.20
1.95
01:00 Cucuta - Santa Fe 2.45
2.30
2.97 3.19
01:00 Arsenal - Fiorentina 2.04
1.86
3.78 3.81
01:00 CS Alagoano - Atletico PR 2.92
2.69
3.13 2.67
01:30 Deportivo Cali - CD Jaguares 1.59
1.53
3.59 6.63
02:30 Toronto FC - Houston Dynamo 1.79
1.66
4.07 4.59
02:30 Philadelphia Union - Chicago Fire 1.76 4.11
3.93
4.58
4.11
03:00 Bayern Munich - Real Madrid 2.85 3.65 2.40
2.27
03:00 CF America - Monterrey 2.39
2.28
3.20 3.06
03:45 Tolima - America de Cali 1.98
1.92
3.18 4.02
04:00 Colorado Rapids - New York City FC 3.13
2.85
3.73
3.58
2.30
05:00 Real Salt Lake - Minnesota United 1.97 3.84
3.65
4.25
3.53
05:00 Necaxa - Cruz Azul 3.09 3.19 2.48
2.28
05:00 Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes 3.02 3.76 2.44
2.15
12:00 Machida Zelvia - Tokushima Vortis 3.08 3.12 2.45
2.30
12:00 Mito Hollyhock - FC Ryukyu 2.08
1.86
3.52 3.90
13:00 Fagiano Okayama FC - Montedio Yamagata 2.44 2.94 3.29
3.02
13:00 Beijing Renhe - Shanghai Shenhua 3.02 3.56 2.23
2.13
14:00 Ural - FK Akhmat 2.54 3.16
2.98
2.92
15:00 AaB - SoenderjyskE 2.43 3.28 3.44
2.87
15:00 Esbjerg fB - Hobro 1.90
1.84
3.49 4.26
15:00 Jiangsu Suning FC - Beijing Guoan 3.47 3.61 2.10
1.95
16:00 Mjaellby - Halmstads BK 3.02 3.23 2.55
2.30
16:00 Zaglebie Lubin - Cracovia 2.40
2.19
3.37 3.15
17:00 FC Zuerich - Lugano 2.04
1.97
3.48 3.66
17:00 Botafogo RJ - Santos FC 3.11 2.97 2.80
2.45
17:00 Young Boys - Servette 1.41
1.31
5.22 8.77
17:00 St.Johnstone - Ross County 2.33 3.45 3.56
2.74
17:00 St. Gallen - Luzern 2.50 3.44 2.89
2.67
17:00 Clyde - Airdrieonians 2.27 3.48 3.09
2.78
18:00 CSMS Iasi - Astra Giurgiu 2.78 2.94 2.77
2.64
18:30 Oesters IF - Trelleborgs FF 1.74
1.69
3.63 4.76
18:30 IFK Norrkoeping - Oestersunds FK 1.70
1.62
3.97 5.22
18:45 Botev Plovdiv - Dunav Ruse 1.81
1.65
3.57 4.83
19:00 Dinamo Moscow - Rubin Kazan 1.81 3.43
3.19
4.91
19:00 FC Midtjylland - FC Nordsjaelland 1.54 4.38 5.97
5.38
19:00 Raufoss - Jerv 2.23 3.57 3.12
2.87
20:00 Zlate Moravce - DAC 1904 Dunajska Streda 3.97
3.80
3.47 1.87
20:00 Teplice - Slavia Prague 7.63 4.51 1.44
1.39
21:00 Dinamo Bucuresti - CS Universitatea Craiova 2.88 3.19 2.68
2.39
21:00 Hajduk Split - NK Istra 1961 1.29 4.90 10.92
9.96
21:00 Sandefjord - Kongsvinger 1.64
1.57
4.12 5.03
21:00 Danubio - Nacional 3.24 3.28 2.22
2.13
21:30 PFC Sochi - Zenit St. Petersburg 6.48
5.94
4.19
3.85
1.56
22:00 Corinthians - Flamengo 2.87
2.63
2.93 2.90
22:00 Atletico MG - Fortaleza 1.68
1.57
3.88 5.83
00:00 Manta - Alianza Cotopaxi 2.19
1.69
3.34 4.77
01:00 Avai FC - Goias 2.29
2.06
3.15 3.80
01:00 FC Cincinnati - New England Rev. 2.93 3.57 2.66
2.24
02:45 Santos - CD Guadalajara 2.19
2.10
3.19 3.49
03:45 Atletico Nacional - Bucaramanga 1.65
1.50
3.76 6.52
20:00 OB - Lyngby 1.62
1.56
4.17 5.44
21:00 Sepsi OSK - FC FCSB 4.41 3.39 1.86
1.80
02:00 Sao Paulo - Chapecoense AF 1.43 4.08 9.56
8.24
Saat Takımlar 1 X 2
23:00 Toronto FC II - Lansing Ignite FC 2.28 3.42 3.51
2.71
01:15 Figueirense - Londrina EC 2.09
1.99
3.09 3.94
03:00 Puebla - Tijuana 2.50 3.23
3.05
2.88
03:00 Borussia Dortmund - Liverpool 3.16
2.53
3.81 2.33
03:30 Envigado - Deportivo Pasto 2.46 3.09
2.83
3.89
3.10
04:00 Emelec - Deportivo Cuenca 1.62
1.42
4.32 6.51
05:00 LA Galaxy - Los Angeles FC 4.52 4.48 1.97
1.61
05:00 Atlas - FC Juarez 1.90
1.80
3.46 4.31
07:00 Consadole Sapporo - Shonan Bellmare 1.82
1.76
3.70 4.32
07:30 Werribee City - Moreland City FC 2.16
2.02
3.72 2.96
08:00 Woden Weston FC - Canberra FC 3.00 4.14
3.96
1.96
08:00 Green Gully Cavaliers - Kingston City 1.64 4.57
3.97
5.43
4.26
08:00 Belconnen United - Gungahlin United 2.78
2.64
3.94 2.13
08:00 Brunswick City - St Albans Saints 3.92
3.50
3.92 1.78
08:15 Northcote City - Manningham United Blues 2.29
2.14
3.68 2.75
08:30 Campbelltown City - Adelaide United Youth 1.35
1.29
5.56 7.18
08:30 Adelaide Raiders - South Adelaide 1.43
1.35
5.22 6.10
08:30 Para Hills Knights - Adelaide Comets 3.42
3.22
3.71 1.93
08:30 Adelaide City - Adelaide Blue Eagles 2.42 3.61 2.60
2.45
08:30 North Eastern Metro Stars - Adelaide Olympic 2.40 3.82
3.62
2.47
09:00 Grulla Morioka - Thespakusatsu Gunma 3.84
3.52
3.36 1.93
10:00 SWQ Thunder - Gold Coast Knights 15.42
4.06
9.33 1.09
10:30 Hume City FC - South Melbourne 1.98 3.80
3.53
3.96
3.26
10:30 Monaro Panthers - Canberra Olympic 3.68
3.36
4.09 1.80
11:00 Altona Magic - Dandenong City 2.46 3.68
3.47
2.81
2.49
11:00 FC Yenisey Krasnoyarsk - FC Rotor Volgograd 2.37 3.13 3.06
2.89
11:00 Brisbane Strikers - Sunshine Coast 1.09 10.20
9.29
17.59
4.50
11:15 Dukla Praha - Trinec 1.58 3.68 5.59
5.07
12:00 Newcastle United - West Ham United 3.41 3.48 2.13
2.02
12:00 Vissel Kobe - Yokohama F.Marinos 2.70 3.76 2.56
2.31
12:00 Nagoya Grampus Eight - Gamba Osaka 2.05
1.96
3.70 3.51
12:00 Marconi Stallions - Mt Druitt Town Rangers 1.93
1.82
3.92 3.44
12:00 Matsumoto Yamaga - Sanfrecce Hiroshima 4.43 3.46 2.01
1.81
12:00 Dandenong Thunder SC - Avondale Heights 7.66
5.55
5.28
4.67
1.43
12:00 Yokohama FC - Tochigi SC 1.64
1.59
3.75 5.50
13:00 FC Anyang - Gwangju FC 3.59 3.39
3.15
1.99
13:00 Jubilo Iwata - Urawa Red Diamonds 2.75
2.54
3.21 2.77
13:00 Kagoshima United - FC Gifu 2.05 3.40 3.56
3.41
13:45 PTT Rayong FC - Port FC 2.52 3.35 2.82
2.50
14:00 - Bucheon FC 1995 1.60
1.55
3.91 5.07
14:00 FC Ufa - FC Krasnodar 5.41
4.15
3.59
3.23
1.93
14:00 Shaanxi Changan - Liaoning Hongyun 2.03
1.74
3.81 3.88
14:35 Guangzhou R&F F.C. - Guangzhou Evergrande 4.96 4.88 1.53
1.48
15:00 SV Tuerkguecue Ataspor - Viktoria Aschaffenburg 1.93
1.83
3.80 3.65
15:00 Duisburg - Sonnenhof Grossaspach 1.83 3.59
3.43
4.62
4.19
15:00 Kaiserslautern - Unterhaching 1.95
1.89
3.38 3.99
15:00 Wuerzburger Kickers - Bayern Munich II 1.87 3.59 4.31
3.87
15:00 Hansa Rostock - Viktoria Koeln 1904 2.01 3.41 4.10
3.53
16:30 Krylya Sovetov Samara - Arsenal Tula 2.66
2.36
3.16
3.03
3.17
17:00 VPS - FC Lahti 2.58
2.40
3.03 3.12
17:00 Dumbarton - Queen of South 4.13 3.98 1.93
1.70
17:00 EIF - AC Kajaani 2.04 3.56 3.44
3.23
17:00 Ayr United - Falkirk 2.14 3.80
3.53
3.00
17:00 KPV - SJK 3.30 3.12 2.42
2.25
17:00 Mordovya - Spartak Moscow II 2.49 3.13
3.00
2.85
17:00 East Fife - Stenhousemuir 2.05
1.86
3.86 3.50
17:00 Degerfors - GAIS 1.76
1.68
3.64 4.91
17:00 Brommapojkarna - Norrby 2.38
2.23
3.36 3.03
17:00 Edinburgh City - Dunfermline Athletic 4.42 4.12 1.68
1.63
17:00 Ilves - HJK 3.05
2.73
3.17
2.99
2.72
17:00 Elgin City - Stirling Albion 2.57
2.30
3.69
3.54
2.75
17:00 Inverness CT - Raith Rovers 1.59
1.53
4.18 5.15
17:00 Hamilton Academical - Partick Thistle 1.99 3.58 3.54
3.32
17:00 Vasco da Gama - Fluminense 2.32 3.22 3.28
3.09
17:00 Dalkurd FF - Varbergs BoIS FC 3.30
3.07
3.54
3.38
2.21
17:00 TPS - Haka 2.49 3.20 2.83
2.71
17:00 Oerebro - Falkenbergs FF 2.21 3.47 3.66
3.13
17:00 Montrose - Forfar Athletic 2.71 3.51 2.48
2.33
17:00 Alta - Floroe 2.10 3.59 3.00
2.87
18:00 Botosani - FC Voluntari 2.17 3.25 3.45
3.27
18:00 SK Prostejov - FK Slavoj Vysehrad 1.62
1.57
3.67 5.28
18:00 SK Lisen - FK Varnsdorf 3.58
2.70
3.12 2.46
18:00 Slovacko - SK Dynamo Ceske Budejovice 1.62 3.92
3.70
5.41
18:00 Sigma Olomouc - Zlin 2.07 3.26 3.66
3.49
18:00 FC Wolfurt - Floridsdorfer AC 5.22 4.15 1.68
1.54
18:30 Wisla Krakow - Slask Wroclaw 2.54
2.38
3.30 2.88
18:45 PFC CSKA-Sofia - Cherno More Varna 1.36
1.30
4.81 8.67
19:00 WSC Hertha - Hohenems 1.94
1.85
3.80 3.59
19:00 GIF Sundsvall - Haecken 5.21 3.78 1.82
1.65
19:00 CSKA Moscow - FC Orenburg 1.50
1.44
4.06 7.65
19:00 Baltika - Chayka 2.32 3.07
2.92
3.36
3.21
19:00 Magni - Leiknir Reykjavik 2.58 3.56 2.71
2.36
19:30 Kufstein - Altach 8.60 5.96 1.31
1.25
20:00 FK Senica - Trencin 2.45 3.30 0.00
2.63
20:00 Thun - Xamax 2.18
2.00
3.67 3.42
20:00 Sion - Basel 5.18 4.24 1.97
1.57
20:00 Rijeka - NK Varazdin 1.40
1.28
5.03 10.25
20:00 Voecklamarkt - LASK 16.81 12.28
0.83
1.07
20:30 Sparta Prague - Jablonec 1.95 3.77
3.29
4.79
3.90
21:00 FC Academica Clinceni - CFR Cluj 5.43 3.65
3.47
1.66
21:00 FK Pohronie - Slovan Bratislava 7.02
6.33
4.37 1.42
21:00 EC Sao Jose - Atletico Acreano 0.00
1.36
4.50 7.29
21:00 Cobh Ramblers - Wexford FC 1.82
1.71
3.77 4.25
21:30 SC Neusiedl am See 1919 - Grazer AK 5.02 4.01 1.82
1.59
21:30 FC Rostov - Spartak Moscow 2.63
2.39
3.41
3.07
3.08
22:00 HNK Gorica - Inter Zapresic 2.11 3.45
3.25
4.50
3.32
23:00 Bahia - Cruzeiro 2.06
1.80
3.40 4.61
23:00 Benfica - CD Guadalajara 1.78
1.24
5.69 11.16
23:10 Gimnasia LP - Defensa y Justicia 3.86
3.62
3.17 2.03
23:15 Union Magdalena - Atletico Huila 2.05
1.92
3.21 3.95
01:00 Operario Ferroviario - CRB 2.19
2.07
3.03 3.80
01:00 Ceara - Palmeiras 4.14 3.35
3.20
1.95
01:00 Cucuta - Santa Fe 2.45
2.30
2.97 3.19
01:00 Arsenal - Fiorentina 2.04
1.86
3.78 3.81
01:00 CS Alagoano - Atletico PR 2.92
2.69
3.13 2.67
01:30 Deportivo Cali - CD Jaguares 1.59
1.53
3.59 6.63
02:30 Toronto FC - Houston Dynamo 1.79
1.66
4.07 4.59
02:30 Philadelphia Union - Chicago Fire 1.76 4.11
3.93
4.58
4.11
03:00 Bayern Munich - Real Madrid 2.85 3.65 2.40
2.27
03:00 CF America - Monterrey 2.39
2.28
3.20 3.06
03:45 Tolima - America de Cali 1.98
1.92
3.18 4.02
04:00 Colorado Rapids - New York City FC 3.13
2.85
3.73
3.58
2.30
05:00 Real Salt Lake - Minnesota United 1.97 3.84
3.65
4.25
3.53
05:00 Necaxa - Cruz Azul 3.09 3.19 2.48
2.28
05:00 Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes 3.02 3.76 2.44
2.15
12:00 Machida Zelvia - Tokushima Vortis 3.08 3.12 2.45
2.30
12:00 Mito Hollyhock - FC Ryukyu 2.08
1.86
3.52 3.90
13:00 Fagiano Okayama FC - Montedio Yamagata 2.44 2.94 3.29
3.02
13:00 Beijing Renhe - Shanghai Shenhua 3.02 3.56 2.23
2.13
14:00 Ural - FK Akhmat 2.54 3.16
2.98
2.92
15:00 AaB - SoenderjyskE 2.43 3.28 3.44
2.87
15:00 Esbjerg fB - Hobro 1.90
1.84
3.49 4.26
15:00 Jiangsu Suning FC - Beijing Guoan 3.47 3.61 2.10
1.95
16:00 Mjaellby - Halmstads BK 3.02 3.23 2.55
2.30
16:00 Zaglebie Lubin - Cracovia 2.40
2.19
3.37 3.15
17:00 FC Zuerich - Lugano 2.04
1.97
3.48 3.66
17:00 Botafogo RJ - Santos FC 3.11 2.97 2.80
2.45
17:00 Young Boys - Servette 1.41
1.31
5.22 8.77
17:00 St.Johnstone - Ross County 2.33 3.45 3.56
2.74
17:00 St. Gallen - Luzern 2.50 3.44 2.89
2.67
17:00 Clyde - Airdrieonians 2.27 3.48 3.09
2.78
18:00 CSMS Iasi - Astra Giurgiu 2.78 2.94 2.77
2.64
18:30 Oesters IF - Trelleborgs FF 1.74
1.69
3.63 4.76
18:30 IFK Norrkoeping - Oestersunds FK 1.70
1.62
3.97 5.22
18:45 Botev Plovdiv - Dunav Ruse 1.81
1.65
3.57 4.83
19:00 Dinamo Moscow - Rubin Kazan 1.81 3.43
3.19
4.91
19:00 FC Midtjylland - FC Nordsjaelland 1.54 4.38 5.97
5.38
19:00 Raufoss - Jerv 2.23 3.57 3.12
2.87
20:00 Zlate Moravce - DAC 1904 Dunajska Streda 3.97
3.80
3.47 1.87
20:00 Teplice - Slavia Prague 7.63 4.51 1.44
1.39
21:00 Dinamo Bucuresti - CS Universitatea Craiova 2.88 3.19 2.68
2.39
21:00 Hajduk Split - NK Istra 1961 1.29 4.90 10.92
9.96
21:00 Sandefjord - Kongsvinger 1.64
1.57
4.12 5.03
21:00 Danubio - Nacional 3.24 3.28 2.22
2.13
21:30 PFC Sochi - Zenit St. Petersburg 6.48
5.94
4.19
3.85
1.56
22:00 Corinthians - Flamengo 2.87
2.63
2.93 2.90
22:00 Atletico MG - Fortaleza 1.68
1.57
3.88 5.83
00:00 Manta - Alianza Cotopaxi 2.19
1.69
3.34 4.77
01:00 Avai FC - Goias 2.29
2.06
3.15 3.80
01:00 FC Cincinnati - New England Rev. 2.93 3.57 2.66
2.24
02:45 Santos - CD Guadalajara 2.19
2.10
3.19 3.49
03:45 Atletico Nacional - Bucaramanga 1.65
1.50
3.76 6.52
20:00 OB - Lyngby 1.62
1.56
4.17 5.44
21:00 Sepsi OSK - FC FCSB 4.41 3.39 1.86
1.80
02:00 Sao Paulo - Chapecoense AF 1.43 4.08 9.56
8.24
Para Yatırmadan Bonus
Bahis severler tarafından en çok takip edilen bonus kampanyaları arasında " Para Yatırmadan Bonus " yer almaktadır. Sitemiz üzerinden para yatırmadan ilk üyelik bonusu veren bahis siteleri listelerine ulaşabilir ve bu para yatırmadan bonus kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Para Yatırmadan Bonus